Nevěsta jako bohyně? Zkuste boho styl!

Svatební den patří k nedůležitějším v životě. Ne každý si však potrpí na honosnost a okázalost a ne každá nevěsta se touží proměnit ve sladkou princeznu. Jsou dámy, které preferují spíše přirozenost, uvolněnost a pohodlnost. A protože je jich takových čím dál více, stává se trendem veselka v boho stylu. Jak by nevěsta, která se jím nechá inspirovat, měla vypadat?

Přirozenost nade vše
Jak již bylo řečeno, kouzlo boho stylu tkví v přirozenosti. A ta se projevuje také na vlasech, právě ony totiž korunují celý vzhled. Nečekejte žádné komplikované a přelakované účesy, u kterých má každý vlásek své přesné místo. V kadeřnictví si nechte vytvořit nedbalý, ležérní drdol, nebo vlasy navlňte a nechte rozpuštěné. Měly by působit tak, že si s nimi pohrál vítr, který vám je jemně načechral. Zakomponovat do nich můžete i nejrůznější ozdoby, skvěle vypadají vpletené květiny nebo květinové čelenky. Mějte na paměti, že vaše hříva musí být hlavně zdravá, proto se o ni nezapomeňte správně starat. Vybírejte kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku nejlépe na přírodní bázi, která zajistí šetrnou a přitom důkladnou péči. A vsaďte na jednu značku a nejlépe i na jednu řadu, protože produkty v ní obsahují látky, které se vzájemně doplňují.

Jemné líčení
Přirozenost a střídmost by měla panovat také ohledně svatebního líčení. V tomto případě se dvojnásob držte hesla, že méně znamená více. Zdůrazněte vždy jen jeden akcent – oči, rty, vyhněte se ale kouřovému líčení a volte umírněnější odstíny rtěnek. Oči vyniknou v přírodních odstínech, jako je hnědá nebo béžová. Základem kvalitního make-upu je bezchybná pleť, nezapomínejte proto na pravidelnou návštěvu kosmetického salonu a o pokožku důkladně pečujte také v pohodlí svého domova. Zdravá a čistá pleť totiž vyžaduje určité úsilí, bez práce ji určitě nezískáte.

Důležité detaily
Nepodceňte ani detaily a vykouzlete si krásné nehty. Klasikou je francouzská manikúra, kterou nikdy nic nepokazíte. Chcete-li ale dodat určitý šmrnc, pak se nemusíte bát ani výraznějšího laku na nehty, který bude svou barvou korespondovat s vašimi rty a doplňky. Pak už jen stačí obléknout splývavé svatební šaty jednoduchého střihu a proměníte se v bohyni!

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.