Svatba v roce 2018 – jaké trendy by vám neměly uniknout?

Pokud vás letos čeká svatba, pak předtím než se pustíte do jejích příprav, mrkněte, jaké jsou trendy pro letošní rok. Možná vám následující informace poslouží jako inspirace.

Nesmrtelná krajka
Tzv. v kurzu jsou svatební šaty s nabíranou tylovou sukní. V těch si bude každá nevěsta připadat jako princezna. Vedle rozhodně nešlápnete s krajkou, ta je v módě už několik let a nic se na tom nezmění ani letos. Působí velmi křehce a zároveň jemně svůdně. Je žensky rafinovaná, odhalí přednosti, aniž by vypadala nevkusně. Krajková záda nebo rukávy, krajkou zdobené živůtky a sukně vytvoří i z obyčejných šatů jedinečný skvost.

Ležérnost
Zapomenout nesmíme ani na ženicha. Kromě klasického pánského svatebního obleku v černé barvě, která je nadčasová a stále se drží v popředí oblíbenosti, nabývá na popularitě i tzv. námořnická modř. Čím tmavší a temnější bude, tím lépe. V módě je také určitá ležérnost, váš milý se proto nemusí stydět zpestřit svůj outfit třeba neotřelými kšandami nebo motýlky.

Sladěnost
Budete-li mít na svatbě družičky, pak je barvou nebo střihem společenských šatů slaďte k vám. Letošním hitem se staly plesové šaty s rozparkem, které dříve na svatbách k vidění nebyly. Neměly by však odhalovat příliš, aby nepůsobily poněkud lacině. V tomto případě dvojnásob platí heslo: všeho s mírou.

Boho styl
Do popředí se dostává tzv. boho styl. Šaty, které jsou jím inspirované, proto nechybí v žádném svatebním salonu. Nejen, že vás promění doslova v řeckou bohyni, ale navíc se v nich budete cítit skvěle, protože vynikají extrémní pohodlností. Pokud jste romantická duše a plánujete veselku v přírodě, pak budou ideální volbou.

Nedbalá elegance

Trendy se nevyhýbají ani svatebním účesům. Rok 2018 bude ve znamení romantiky a nedbalé elegance. Pozorovat můžete návrat k vlnám, a to jak uhlazeným, tak neuhlazeným. Ať už si ale necháte na hlavě vytvořit jakýkoli účes, nezapomeňte, že tou nejkrásnější ozdobou jsou krásné a zdravé vlasy. Proto o ně náležitě pečujte a investujte do profesionální vlasové kosmetiky. Sáhněte nejlépe po přírodních produktech, které se o vaši hřívu postarají důkladně, ale přitom šetrně. Tak, proměňte vaše vlasy ve skutečnou korunu krásy!

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.