x 

košík je prázdný

MARAES - Color Nourish ELIXIR 12x15 ml

Péče pro dodání intenzivní výživy, výjimečné měkkosti a nové síly vlasům.Maraes Color Nourishing Doppio Elixir je nejrevolučnější a nejinovativnější péče pro dodání intenzivní výživy, výjimečné měkkosti a nové síly vlasům. Mimořádné složení kombinující vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti s těmi změkčujícími od Keratinu a Hedvábí. Doppio Elixir je ideální pro vlasy dehydrované, barvené, poškozené a tenké. Vlasy jsou viditelně zářivější, silnější, zdravé a vyživené po 5-10 minutách aplikace. Monoi de Tahiti je certifikován Organic Ecocert®.
Color Nourishing DOPPIO ELIXIR con Monoi de Tahiti - Vyživující elixír 12x15 ml
Prodejní cena1457 Kč
Popis

Color Nourishing DOPPIO ELIXIR con Monoi de Tahiti 12x15 ml (K-1306)

Vyživující elixír

VÝHODY: Maraes Color Nourishing Doppio Elixir je nejrevolučnější a nejinovativnější péče pro dodání intenzivní výživy, výjimečné měkkosti a nové síly vlasům. Mimořádné složení kombinující vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti s těmi změkčujícími od Keratinu a Hedvábí. Doppio Elixir je ideální pro vlasy dehydrované, barvené, poškozené a tenké. Vlasy jsou viditelně zářivější, silnější, zdravé a vyživené po 5-10 minutách aplikace.
VLASTNOSTI: Bez parabenu, bez lepku, bez přídavných solí, bez konzervantů. Dermatologicky testováno. Monoi de Tahiti je certifikován Organic Ecocert®.
ZPUSOB POUŽITÍ: Smíchejte Elixir Monoi a Elixir Keratin v misce, abyste získali jednotnou hmotu. Poměr 1:1. Nanést na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Lze aplikovat po použití kondicionéru pro hlubší výživu suchých a roztřepených vlasu. Rovnoměrně nanést do
vlasu a jemně promasírovat. Doba působení 5-10 minut. Dostatečně opláchnout.