x 

košík je prázdný

MARAES - Color Nourishing SHIELD 150 ml

Emulze spojuje vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti a reparační účinky Limnanthes Oil se štítovým efektem vůči záření UVA/UVB.Maraes Color Nourishing Shield je výjimečná emulze díky inovativnímu složení, které spojuje vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti a reparační účinky Limnanthes Oil se štítovým efektem vůči záření UVA/UVB. Barva je ochráněna před každou aplikací, před volnými radikály a vnějšími škodlivými vlivy. Zanechává vlasy vyživené, měkké a snadno rozčesatelné.
K-1304_maraes_shield3
Prodejní cena557 Kč
Popis

Color Nourishing SHIELD con Monoi de Tahiti 150 ml (K-1304)

Vyživující ochrana ve spreji

VÝHODY: Maraes Color Nourishing Shield je výjimečná emulze díky inovativnímu složení, které spojuje vyživující vlastnosti Monoi de Tahiti a reparační účinky Limnanthes Oil se štítovým efektem vůči záření UVA/UVB. Barva je ochráněna před každou aplikací, před volnými radikály a vnějšími škodlivými vlivy. Zanechává vlasy vyživené, měkké a snadno rozčesatelné.
VLASTNOSTI: Bez parabenu, bez lepku, bez přídavných solí, bez konzervantů. Dermatologicky testováno. Biodegradabilní balení. Monoi de Tahiti je certifikován Organic Ecocert®.
ZPUSOB POUŽITÍ: Nanést na vlhké vlasy po použití kondicionéru. Nastříkat v přiměřeném množství po celé délce vlasu. Jemně pročesat. Neoplachovat.