x 

košík je prázdný

MARAES - NOURISHING LIGHTENER OIL 2 x 200 ml

Vyživující zesvětlující olej s obsahem Monoi de Tahiti.
Vyživující a zesvětlující olej pro jemné zesvětlení vlasů. Obohacen o Monoi de Tahiti. Neobsahuje amoniak. Vaše vlasy budou zesvětlené až o dva odstíny. Tento přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Skvělé řešení pro ty, kteří chtějí světlejší vlasy s ještě větším leskem nebo je jen zesvětlit, zároveň však respektují strukturu vlasu a chrání pokožku své hlavy. Speciální zesvětlovací složka obsahuje olej ze lněných semínek, slunečnicový olej, extrakt z listů olivovníku a Monoi de Tahiti. Tyto luxusní přísady vyživují, ochraňují, hydratují a změkčují vlasy a zároveň jim dodají lesklé melíry rychlou, ale šetrnou cestou.
NOURISHING LIGHTENER OIL Vyživující zesvětlující olej 2 x 200 ml
Prodejní cena732 Kč
Popis

NOURISHING LIGHTENER OIL Vyživující zesvětlující olej 2 x 200 ml (K-1309)

Vyživující zesvětlující olej s obsahem Monoi de Tahiti

Zesvětlující a vyživující olej pro jemné zesvětlení vlasů. Obohacen o Monoi de Tahiti. Neobsahuje amoniak. Vaše vlasy budou zesvětlené až o dva odstíny. Tento přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Skvělé řešení pro ty, kteří chtějí světlejší vlasy s ještě větším leskem nebo je jen zesvětlit, zároveň však respektují strukturu vlasu a chrání pokožku své hlavy. Speciální zesvětlovací složka obsahuje olej ze lněných semínek, slunečnicový olej, extrakt z listů olivovníku a Monoi de Tahiti. Tyto luxusní přísady vyživují, ochraňují, hydratují a změkčují vlasy a zároveň jim dodají lesklé melíry rychlou, ale šetrnou cestou.

Použití: smíchejte 50ml Maraes Lightening Oil a 50ml Lightening Oil Activator v misce (nesmí být kovová), dokud nevznikne jemný krém. Aplikujte na suché, nemyté vlasy s použitím technologie, která vám vyhovuje. Nechte působit 5 – 20 minut v závislosti na požadovaném výsledku a struktuře vašich vlasů.

Vlastnosti:

  • Bez parabenu, bez amoniaku, bez SLES/SLS a DEA, neparfémovaný
  • Balení: Lahvička 200ml (aktivní olej) + lahvička 200 ml (aktivátor)