x 

košík je prázdný

MARAES - SLEEK SPRAY 150 ml

Podtrhněte lesk svých vlasů s Maraes Sleek empowering spray cream. Umožněte textuře lehkého neoplachujícího se krému, aby zahalil Vaše vlasy do každodenního rituálu měkkosti.
SLEEK EMPOWERING SPRAY TREATMENT Posilující uhlazující sprej 150 ml
Prodejní cena557 Kč
Popis

SLEEK EMPOWERING SPRAY TREATMENT Posilující uhlazující sprej 150 ml (K-1311)

Podtrhněte lesk svých vlasů s Maraes Sleek empowering spray cream. Umožněte textuře lehkého neoplachujícího se krému, aby zahalil Vaše vlasy do každodenního rituálu měkkosti. Díky Monoi de Tahiti a komplexu s ovsa vousatého, tento krém dodá plnost, uhladí kutikulu a zesílí lesk a měkkost vlasu bez zatížení. Vlasy jsou ochráněny před škodlivými vnějšími vlivy, znečišťujícími látkami, vysokými teplotami fénu a žehliček, které každodenně stresují a zatěžují vlas. Obohacený o moringový olej, který posiluje vlas, dodává mu elasticitu, snižuje výskyt roztřepených konečků a odstraňuje krepatý efekt. Vlasy se po něm lépe rozčesávají. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Použití: Nastříkejte do umytých vlhkých vlasů vysušených ručníkem, množství odpovídající délce a poréznosti vlasů. Rovnoměrně naneste do vlasů pomocí hřebene. Nesmývejte.

Bez minerálních olejů / parabenů / lepku